Zeraja Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

+2
Amra
Emily
6 posters

Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Emily Fri Dec 28, 2007 12:22 pm

Elvir Laković Laka predstavljat će našu zemlju na Eurosongu 2008, koji će od 20. do 24. maja biti održan u Beogradu. Pjesma, čiji je Laka kompletan autor, ima radni naslov "Pokušaj", a demo snimak urađen je u studiju Igora Čame. Kako doznajemo, pjesma podsjeća na Lakin hit "Međed", znači počinje lagano, a nastavlja se u žestokom tempu.

Ljubav i suze
- Kada sam prije nekoliko godina vidio da je grupa "Lordi" pobijedila na Eurosongu, shvatio sam da pjesma ne mora biti samo ljubav i suze. Idemo u Beograd pa ćemo vidjeti kome opanci, a kome obojci - rekao nam je kratko Laka.

On će pjesmu "Pokušaj" u beogradskoj Areni izvesti prvo u polufinalu i pokušati osigurati našoj zemlji mjesto u finalu.

Na Javni poziv BHRT pristiglo je 50 radova, od kojih je u konkurenciju ušla 31 prijava koja je zadovoljila propozicije, a stručna komisija jučer je odbrala našu pjesmu za Beograd.

Specijalni šou
Članovi komisije bili su urednik Zabavno-muzičkog programa BHT 1 i šef delegacije BH Eurosong 2008 Dejan Kukrić, dekan Akademije umjetnosti Banja Luka Milorad Kenjalović, muzikolog Vesna Andree-Zaimović, šef Muzičkog programa BH Radija 1 Jasmin Ferović, muzički novinar Damir Šehanović, muzički producent MPBHRT Admir Đulandžić i PR i press za projekt BH Eurosong 2008 Maja Čengić.

Pjesma koja će predstavljati BiH na 53. Eurosongu premijerno će biti izvedena u Specijalnom TV šouu koji će se na BHT 1 emitirati uživo 2. marta 2008.

dnevniavaz.ba
Emily
Emily
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 119
Age : 40
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-27

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Amra Fri Dec 28, 2007 1:56 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  sarajevsko_pivo Fri Dec 28, 2007 3:10 pm

Jadno! ali Eurosong je isto jadan. Ovde u NL to niko ne gleda to je vise za Ruske zemlje.
sarajevsko_pivo
sarajevsko_pivo
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 107
Age : 33
Location : Den Haag-Nederland
Registration date : 2007-12-25

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Amra Fri Dec 28, 2007 3:28 pm

Mama baci mi kljuc,mama baci mi kljuc Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Amra Fri Dec 28, 2007 3:31 pm

Da li ga je neko gledao kad je bio gost u TV Bingo show prije nekih 15-20 dana sa onom njegovom retardiranom sestrom:Mama baci mi kljuc,mama baci mi kljuc-nije mi dobro,nije mi dobro Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Trebamo ga s tom pjesmom poslati na eurosong onda ce i cijeli svijet znati da ovdje niko nije normalan,koja sprdnja Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Emily Fri Dec 28, 2007 3:43 pm

Jadni smo mi kad nas ovakvi samozvani "umjetnici" predstavljaju u svijetu...al nikad se ne zna, ne Eurosongu prolazi sve sto nije normalno...samo se sjetite Ruslane, Lorda ili Marije (koja je, ako ste citali vijesti u medjuvremenu ostala bez potpore gay-populacije, kojoj je bila ikona od pobjede na Eurosongu)... Oni koji su birali predstavnika su se vjerovatno vodili idejom: "sto izopacenije to bolje za Eurosong" ...zar ima iko izopaceniji od Lake... Laughing
Emily
Emily
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 119
Age : 40
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-27

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Mario Fri Dec 28, 2007 8:53 pm

ma joj cinjenica je da uvijek u vrhu zavrse debilne pjesme. Prije 2 godine lordi prosle ona Ukrajinka debilna pjesma... ma Laka ce il biti zadnji ili pobjediti. Sto si veci idiot za tebe glasa vise djecurlije koja cini 70% glasova.
Mario
Mario
Admin

Broj komentara : 420
Age : 35
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-21

https://zeraja.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  pLaV00kA_LmY Sun Jan 06, 2008 2:35 am

Mario (citat):ma joj cinjenica je da uvijek u vrhu zavrse debilne pjesme. Prije 2 godine lordi prosle ona Ukrajinka debilna pjesma... ma Laka ce il biti zadnji ili pobjediti. Sto si veci idiot za tebe glasa vise djecurlije koja cini 70% glasova.

Potpuno se slazem!
Laka pravi marketinski trik sa svojim izgledom i pojavom i to kod naseg naroda pali. Sto on hoce reci jeste , tj dokazati da smo jadan narod.. ako je on vrijedan umjetnik onda smo mi debili ljudi Very Happy Ali posto smo svjedoci toga da nas Amerika i Evropa vode u svoju izopacenost, sto svjedoce i pjesme koje se nalaze u vrhu na Eurosongu, onda ocito i mi trebamo poslati nekog poput Lake pa ce Evropa reci: wooowww kako cool Very Happy Very Happy
pLaV00kA_LmY
pLaV00kA_LmY

Broj komentara : 28
Age : 34
Location : Zenica
Registration date : 2008-01-06

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Smogovac Wed Jan 09, 2008 5:21 pm

Laka-Kralj
Smogovac
Smogovac

Broj komentara : 29
Age : 39
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-22

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Amra Wed Jan 09, 2008 6:15 pm

hahahahahahahahahahahahahahahaha ma legenda samo nije za evrovizije ali nije to do njega,gori su oni sto su ga izabrali.
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Smogovac Wed Jan 09, 2008 6:17 pm

Sta fali kad moze onaj ped.. Deen predstavljat nasu zemlju moze i Laka
Smogovac
Smogovac

Broj komentara : 29
Age : 39
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-22

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Amra Wed Jan 09, 2008 6:29 pm

Ma tamo nije mjesto ni deen-u ni laki vec profesionalnom pjevacu koji se ne bruka nigdje.Oni bi kao trebali predstavljati mene i moju zemlju.Koja sprdancija.
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Smogovac Wed Jan 09, 2008 7:14 pm

Meni je onaj eurosong sprdancija. Pa zar one zvjeri koje su predstavljali finsku nisu sprdancija.
Smogovac
Smogovac

Broj komentara : 29
Age : 39
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-22

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Mario Wed Jan 09, 2008 9:21 pm

Joj talijani su se povukli sa tog takmicenja jer su vidjeli da je to postala ziva glupost! ima tu dobrih pjevaca, super pjesama ali sve bi to bilo super kada bi bio ziri koji ce da bira pobjednika. Dokazano je da 60% glasova cine djeca. Zato su Lordi i pobjedili a Ukrajina bila 2. prosle godine. Sve dok djeca budu glasala i susedi davali susjedima glasove nece pobjediti bolji nego veci! i ona glupost sto njemacka francuska Engleska imaju mjesto uvijek u finalu i to je glupost. Uvijek imaju neke glupe, moronske pjesem, uvijek budu zadnji a ne moraju ici u polufinale.. jadno.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Izgubila se prava car Eurosonga
Mario
Mario
Admin

Broj komentara : 420
Age : 35
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-21

https://zeraja.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Amra Thu Jan 10, 2008 3:58 am

Ali moram priznati ovaj nas komentator me uvijek nasmije nekim svojim komentarima na pjesme i izvodjace kao npr.kad je isla grupa Feminem i pjevala pjesmu o Kopenhagenu(kao uvuci cemo se u dupe jer je bilo 50 godina postojanja eurosonga a prvi je odrzan u Danskoj)od Danske smo dobili nekoliko jadnih bodova a ovaj ce ti voditelj(Denis mislim da se zove)eto nam ga Danska i Kopenhagen Laughing pravi je majke mi.
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Mario Thu Jan 10, 2008 5:54 pm

haha jest vala pun je bisera covjek: kad god je rekao za neku zemlju: ovi nemaju sanse oni su samo da popune mjesto ta zemlja je uvijek bila medju prvih 5! Laughing Laughing
Mario
Mario
Admin

Broj komentara : 420
Age : 35
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-21

https://zeraja.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Laka predstavlja BiH na Eurosong-u Empty Re: Laka predstavlja BiH na Eurosong-u

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu