Zeraja Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi

4 posters

Go down

Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi Empty Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi

Komentar  benjo_ze Fri Dec 21, 2007 8:28 pm

Mislim da ne treba poseban uvod i obrazlozenje zasto se otvara ova tema.

Vicovi o plavusama su uvjek bili i ostace jedni od najboljih viceva.

U buduce viceve o plavusama postujte na ovoj temi.




Idu dve plavuše u teatar i pitaju na kasi: Izvinite dali ima karte?
Pita kasijerka: Za Hamleta?
Odgovarju plavuse: Ne, ne, za nas dve


Zove plavusa provajdera i pita zašto ne može da se konektuje
pa jeste li dobro upisali password
naravno 6 zvezdica


Kopa plavusa rupu u ledu, uzme stap i baci udicu u rupu. Kad za koji tren cuje glas:
'Ovdje nema ribe!'
Okrene se oko sebe i u cudu pita:
'Boze, jesi li to ti?'
'Ne, nego spiker Ledene dvorane Doma sportova.'


Stoje dve plavse ispred zeleznicke stanice. Pita jedna policajca koji je tu stojao:
-Da li mogu stici ovim vozom sto pise "za Beograd" do Beograda?
-A ja? Pita druga plavusa.


Razgovaraju dve plavuše:
• Jebote, juče sam promašila ženski WC i ušla u muški. Zamisli, šefu sam videla đoku!
• I kakav mu je đoka?
• Pa za moj ukus mu je previše kiselkasto-slan.


Dvije plavuse se guraju na krevetu, nema mjesta za obje. Jedna spadne s kreveta, pa ce druga na to:
- "Super. Hajde sad se popni, sad ima vise mjesta."


Dve plavuse:
- Kako si se juce zabavljala sa svojim deckom?
- Strasno sam se dosadjivala. Neprestano mi je govorio o Periklu, Sofoklu I Aristotelu i ako sam mu ranije rekla da me fudbal ne zanima.
benjo_ze
benjo_ze
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 149
Age : 33
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi Empty Re: Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi

Komentar  Amy88 Sat Dec 22, 2007 12:11 pm

ma ja samo plavuse ismijavate Very Happy al nema veze sta bi vi bez njih Wink
Amy88
Amy88
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 138
Age : 36
Location : ZENICA
Registration date : 2007-12-22

Na vrh Go down

Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi Empty Re: Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi

Komentar  benjo_ze Sat Dec 22, 2007 5:29 pm

Amy88 (citat):ma ja samo plavuse ismijavate Very Happy al nema veze sta bi vi bez njih Wink


nisam ja kriv sto su glupe Very Happy
benjo_ze
benjo_ze
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 149
Age : 33
Registration date : 2007-12-21

Na vrh Go down

Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi Empty Re: Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi

Komentar  Mario Sun Dec 23, 2007 7:57 pm

evo jedan o Francuzima haha nije bas o plvusama...

Kako francuzi zovu visokog covjeka??
Do se že pla fon!!!!
Mario
Mario
Admin

Broj komentara : 420
Age : 35
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-21

https://zeraja.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi Empty Re: Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi

Komentar  Amra Wed Dec 26, 2007 4:10 am

Ja sam plavusa ali prihvatam salu svakako,zato evo 1 i od mene.
Zaustavlja se plavusa na semaforu,kad pored njenog auta u susjednoj traci staje mecka da zines i tip otvara prozor.Ona vec predpostavlja da ce tu sad biti upucavanja i ona otvara svoj prozor.Kaze joj covjek:sta,da nisi i ti prdnula? Laughing
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi Empty Re: Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi

Komentar  Amra Sat Dec 29, 2007 3:50 pm

Malo smo ograniceni sa ovim vicevima o plavusama pa cu ja pisati i one koji s njima nemaju veze.

Poveo otac sina prvacica na ocjenjivanje inteligencije u skolu,ostavio ga uciteljici i treba da se vrati za koji sat da uzme djete i sazna u koju je grupu usao.Dolazi on,ulazi u skolu i vidi prvu ucionicu iznad koje pise super inteligentni,ode on da provjeri ima li njegovog Omara tu,ulazi i vidi da nema.Pomalo razocaran ide dalje i dodje do ucionice iznad koje pise inteligentni,udje u ucionicu,razgleda po razredu i nema ga ni tu.Sad vec pomalo i zabrinut dolazi do ucionice iznad koje pise priglupi,razgleda i nema ga ni tu.Otac vec skrhan dolazi do ucionice iznad koje pise glupi i polako prihvaca cinjenicu da mu je sin glup,otvara vrata,gleda kad nema ga ni tu.Ugleda i sljedeca vrata iznad kojih velikim slovima pise Omar. Laughing
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi Empty Re: Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi

Komentar  Amra Sat Dec 29, 2007 4:01 pm

Poslao otac sina 1 dan u banku da podigne lovu s racuna i rekao mu da ne smije nista da potpise,vec samo da od bankara uzme pare.I tako udje decko kod sluzbenika i trazi pare kaze mu covjek:ali ja vama ne mogu napraviti nikakvu isplatu dok ne potpisete papire-ma nista od toga,otac mi je rekao da nista ne potpisujem,idem ja u drugu banku.I tako on od jedne do druge banke,naravno niko mu nije napravio isplatu.Dolazi u sljedecu banku i pita ga sluzbenik:izvini molim te jesi li ti bosanac-jesam-a sluzbenik izvadi cekic ispod pulta i maznu ga po glavi-potpisuj jb.te otac blesavi i naravno izlazi on s lovom i sretne ga prvi sluzbenik:pa sto njemu potpisa-pa zato sto mi je on to bolje objasnio Laughing
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi Empty Re: Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi

Komentar  Amra Sat Dec 29, 2007 4:07 pm

Takmicili se u jednom selu hodza i pop ko ce biti imucniji.Tako 1 dan pop kupi kucu,kad sutradan hodza jos vecu.Kupi pop imanje a hodza 2 puta vece.Kupi pop mecku staru 2 godine i jos je i krsti kad sutradan u hodze mercedes tek iz fabrike a hodza uzeo pilu i pili auspuh.Kaze mu pop:pa ti stvarno nisi normalan sta radis to od novog auta-e kad ti svog mozes da krstis,mogu i ja svog da sunetim Smile
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi Empty Re: Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi

Komentar  Amra Sat Dec 29, 2007 6:58 pm

Evo kratki:ako ne bude piramide reci cemo da je bila zajebancija Laughing Laughing
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi Empty Re: Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi

Komentar  Amra Sat Dec 29, 2007 7:00 pm

Evo crni:Imala majka slijepu cerku i 1 dan joj kaze-danas cemo doktoru pa ce te izlijeciti i ti ces opet vidjeti.Odu,doktor operise kaze mala-mama ali ja opet nista ne vidim.Kaze mati-aprililili Twisted Evil
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi Empty Re: Vicevi o plavusama :D ali i drugi vicevi

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu