Zeraja Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zenicki kafici

+6
DoMa
dzenanbeg
LamkA
Amy88
benjo_ze
Mario
10 posters

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Go down

Zenicki kafici - Page 2 Empty Re: Zenicki kafici

Komentar  Amra Mon Dec 31, 2007 1:15 pm

I am a techno power,hahaha nismo izumrli tu smo,samo cekamo svoje vrijeme.Samo uzdisem kad vidim one silne techno party u Hrvatskoj. Crying or Very sad
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Zenicki kafici - Page 2 Empty Re: Zenicki kafici

Komentar  Mario Mon Dec 31, 2007 4:59 pm

Ima nas fanova dobrog techna i house muzike. Bude i partiya dobrih. Sada se najvise fura u gattu bue svaku vece DJ bude extra muzika. Ma idem ja iduce ljeto u Auroru u Primosten ima da svaku vece budem tamo Very Happy
Mario
Mario
Admin

Broj komentara : 420
Age : 35
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-21

https://zeraja.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Zenicki kafici - Page 2 Empty Re: Zenicki kafici

Komentar  Amra Mon Dec 31, 2007 5:15 pm

Bilo je proslo ljeto organizovano u Hrvatskoj kao neki kamp-3 dana samo techno muzike,oci su mi ispale od plakanja sto nisam mogla ici Crying or Very sad Ali bice prilike,jos se nadam.Nadam se iskreno i kaficu sa techno muzikom ali teskoP.S.Techno slusam bez Haska,Speed-a i slicnih budalastina.Ima dosta raje koja tvrdi da se moramo svi dobro udesiti da slusamo takvu muziku-to nije istina,oni koji to rade ustvari Techno i ne slusaju-njima je poslije sve svejedno za muzikom Laughing
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Zenicki kafici - Page 2 Empty Re: Zenicki kafici

Komentar  Mario Mon Dec 31, 2007 6:11 pm

Amra (citat):Bilo je proslo ljeto organizovano u Hrvatskoj kao neki kamp-3 dana samo techno muzike,oci su mi ispale od plakanja sto nisam mogla ici Crying or Very sad Ali bice prilike,jos se nadam.Nadam se iskreno i kaficu sa techno muzikom ali teskoP.S.Techno slusam bez Haska,Speed-a i slicnih budalastina.Ima dosta raje koja tvrdi da se moramo svi dobro udesiti da slusamo takvu muziku-to nije istina,oni koji to rade ustvari Techno i ne slusaju-njima je poslije sve svejedno za muzikom Laughing
Upravo tako! doduse malo se popije ali nista od tih narkotickih sredstava. Samo malo alkohola i ozezi . Ma techno je prava stvar. Imam oko 12 GB techna na kompu. Zato volim u gatto otici kad bude neki Dj i onda je super. A sto se tice kafica u Backstage odes i samo je house... cijeli dan. sad doduse nije to kafic za plesa to je bas studentski kafic za popiti kafu, caj , sjesti malo zezati se... ali opet je super sto ima samo house...
Zenicki kafici - Page 2 Dsc00310
Mario
Mario
Admin

Broj komentara : 420
Age : 35
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-21

https://zeraja.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Zenicki kafici - Page 2 Empty Re: Zenicki kafici

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu