Zeraja Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Citate li i koliko?

2 posters

Go down

Citate li i koliko? Empty Citate li i koliko?

Komentar  pLaV00kA_LmY Sun Jan 06, 2008 2:38 am

Da li su nas televizija i internet toliko udaljili od knjiga?
Citate li i koliko cesto?
Da li samo kad morate ili ne?
Very Happy
pLaV00kA_LmY
pLaV00kA_LmY

Broj komentara : 28
Age : 34
Location : Zenica
Registration date : 2008-01-06

Na vrh Go down

Citate li i koliko? Empty Re: Citate li i koliko?

Komentar  Mario Sun Jan 06, 2008 9:45 pm

zanimljivo pitanje. Kad malo bolje pogledam od kad sam kupio TV i imam internet puno manje citam. Ali prije sam citao svaki dan. Svaki 5-6 dana ja sam bio u biblioteci trazio novu knjigu. Ali sada radi obaveza, ucenja za ispite, izlazaka i medija oko mene puno manje citam. To je velika greska jer knjiga znacajno doprinosi razvoju mlade osobe pocevsi od nacina izraavanja pa do opceg utiska koji osoba ostavlja na ljude oko sebe. Ali planiram da poslije ispita procitam par dobrih knjiga. A dok sam isao u srednju skolu lektire sam volio i skoro sve procitao. jedino nisam procitao Dervis i smrt kazu dobra knjiga a ja je ocima ne mogu gledati hehe... volim ja one cudne knjige kao "braca Karamazov" "Proces" "100 godina samoce" itd
Mario
Mario
Admin

Broj komentara : 420
Age : 35
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-21

https://zeraja.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Citate li i koliko? Empty Re: Citate li i koliko?

Komentar  pLaV00kA_LmY Mon Jan 07, 2008 3:09 am

Mario (citat):zanimljivo pitanje. Kad malo bolje pogledam od kad sam kupio TV i imam internet puno manje citam. Ali prije sam citao svaki dan. Svaki 5-6 dana ja sam bio u biblioteci trazio novu knjigu. Ali sada radi obaveza, ucenja za ispite, izlazaka i medija oko mene puno manje citam. To je velika greska jer knjiga znacajno doprinosi razvoju mlade osobe pocevsi od nacina izraavanja pa do opceg utiska koji osoba ostavlja na ljude oko sebe. Ali planiram da poslije ispita procitam par dobrih knjiga. A dok sam isao u srednju skolu lektire sam volio i skoro sve procitao. jedino nisam procitao Dervis i smrt kazu dobra knjiga a ja je ocima ne mogu gledati hehe... volim ja one cudne knjige kao "braca Karamazov" "Proces" "100 godina samoce" itd

Slazem se s tim sto si rekao o knjigama.. ja volim citati i lektire sve citam Very Happy
A Dervis ti je super, procitaj Very Happy
Ali i ove sto si nabrojao su predobre... a gdje ti je "Stepski vuk" i "Majstor i Margarita" Very Happy I te su cudne hehe
pLaV00kA_LmY
pLaV00kA_LmY

Broj komentara : 28
Age : 34
Location : Zenica
Registration date : 2008-01-06

Na vrh Go down

Citate li i koliko? Empty Re: Citate li i koliko?

Komentar  Mario Mon Jan 07, 2008 3:17 am

hehe jesu cudne ali mi se nikad nisu dale procitati. ma kad prodju ovi ispiti hocu da procitam "digitalna tvrdjava" kazu super knjiga ali nisam imao kad da je procitam prije...
Mario
Mario
Admin

Broj komentara : 420
Age : 35
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-21

https://zeraja.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Citate li i koliko? Empty Re: Citate li i koliko?

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu