Zeraja Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NLO

5 posters

Go down

NLO Empty NLO

Komentar  arki Wed Jan 09, 2008 2:06 am

Ja licno vjerujem.....ostali??
arki
arki

Broj komentara : 19
Age : 35
Location : HELL
Registration date : 2007-12-24

Na vrh Go down

NLO Empty Re: NLO

Komentar  Smogovac Wed Jan 09, 2008 5:37 pm

Mora valjda jos neko postojat u ovom svemiru osim nas zemljana hajvana Very Happy
Smogovac
Smogovac

Broj komentara : 29
Age : 39
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-22

Na vrh Go down

NLO Empty Re: NLO

Komentar  Amra Wed Jan 09, 2008 6:26 pm

Ne vjerujem ali se nadam.
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

NLO Empty Re: NLO

Komentar  Mario Wed Jan 09, 2008 9:31 pm

Ma joj ovo je moja teorija: Pogledas prema nebu i vidis milione zvijezda. Svaka ona je kao nase sunce. pa sad asto ne bi bilo jos negde neka planeta koja je idealno udaljena od tog "sunca" i sa uslovima mogucim za zivot. Zasto bi mi bili jedini u svemiru?? mozda sad isto neko ovako raspravlja na forumu u svemiru ima li ko sem njih hehe Very Happy Very Happy
Mario
Mario
Admin

Broj komentara : 420
Age : 35
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-21

https://zeraja.bosnianforum.com

Na vrh Go down

NLO Empty Re: NLO

Komentar  Amra Thu Jan 10, 2008 4:05 am

A mozda i planiraju kako da nam otmu planetu Twisted Evil -amerikanci stvarno nisu normalni.
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

NLO Empty Re: NLO

Komentar  Emily Thu Jan 10, 2008 11:27 am

Pa amerima dobro ide u uvjeravanju da su vanzemaljci odvratna zelena stvorenja sa super-mocima koja zele da zauzmu Zemlju i da istrijebe ljudsku rasu hahaha Twisted Evil

Uostalom svi tvrde da su vanzemaljske rase tehnoloski naprednije od nas - da je su vjerovatno bi nas vec posjetili hihihi - ili mozda vec jesu (piramide i druga svjetska cuda cija je izgradnja bila prosto nemoguca uzimajuci u obzir tadasnji stepen razvoja)... Shocked

Isto tako moguce je da su tehnoloski iza nas i isto tako cuce u nekom zabacenom dijelu svemira i cekaju da ih mi otkrijemo... Razz
Emily
Emily
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 119
Age : 41
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-27

Na vrh Go down

NLO Empty Re: NLO

Komentar  Mario Thu Jan 10, 2008 6:06 pm

Emily (citat):Pa amerima dobro ide u uvjeravanju da su vanzemaljci odvratna zelena stvorenja sa super-mocima koja zele da zauzmu Zemlju i da istrijebe ljudsku rasu hahaha Twisted Evil

Uostalom svi tvrde da su vanzemaljske rase tehnoloski naprednije od nas - da je su vjerovatno bi nas vec posjetili hihihi - ili mozda vec jesu (piramide i druga svjetska cuda cija je izgradnja bila prosto nemoguca uzimajuci u obzir tadasnji stepen razvoja)... Shocked

Isto tako moguce je da su tehnoloski iza nas i isto tako cuce u nekom zabacenom dijelu svemira i cekaju da ih mi otkrijemo... Razz

Upravu si sto se tice toga! Ja kazem: zasto bi mi bili jedini u ovom svemiru?? ja ne govorim o vanzemaljcima kao intelaktualnim bicima ja samo kazem da je moguce da postoji zivot tj. ziva bica... E sad da li ce to biti intelektualna bica, zivotinje, planktoni, jednocelijska bica to je sad sasvim svejedno. samo kazem da nema logike da smo samo mi u svemiru.
Mario
Mario
Admin

Broj komentara : 420
Age : 35
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-21

https://zeraja.bosnianforum.com

Na vrh Go down

NLO Empty Re: NLO

Komentar  arki Sat Jan 12, 2008 4:55 pm

Jesmol sami?????NISMO:::
arki
arki

Broj komentara : 19
Age : 35
Location : HELL
Registration date : 2007-12-24

Na vrh Go down

NLO Empty Re: NLO

Komentar  Amra Sat Jan 12, 2008 10:13 pm

Ma ja mislim da jesmo a to je bas super jer nismo u stanju ni na planeti da budemo u miru sta bi onda radili jadnim vanzemaljcima-bolje im je da ne postoje za njihovo dobro. Twisted Evil
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

NLO Empty Re: NLO

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu