Zeraja Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kucni ljubimci

3 posters

Go down

Kucni ljubimci Empty Kucni ljubimci

Komentar  Amra Sun Jan 20, 2008 8:36 pm

Koliko vas ima nesto od kucnih ljubimaca?Ja sam ponosni vlasnik zenke njemackog ovcara i cak 8 ptica(1 tigrica,4 kanarinca,1 stiglic i 2 bastarda).Psa imam vec 8 godina a i tigricu isto toliko,ostatak sam nabavila prosle godine.Imala sam svakakvih scena sa ljudima iz Zenice zbog cuvanja psa u stanu-komentari kao zasto ne uzmes 1 dijete da hranis,sta ce ti to,nemas pametnijeg posla i sl.ali ima jako dobrih ljudi koji shvataju sta za nekog znaci kucni ljubimac.Pas mi je bio popularan prije 3-4 godine,isla je na izlozbu u Sarajevo i osvojila titulu drzavnog sampiona i rezervu medjunarodnog.Zidove mi krase njene diplome i nije niko srecniji od mene zbog toga.Ta takmicenja i izlaganja su bila nesto sto mi je zaista uljepsalo zivot i stvorilo 1 jako lijepo sjecanje za ubuduce.Naravno TV Zenica je sve to tada popratila kao i rubrika Dnevnog avaza.Za sve one koji ne vole zivotinje imam samo 1 komentar onda ne vole ni sebe.Voljela bih da cujem jos par iskustava sa kucnim ljubimcima pa kakvih bilo jer su vjerovatno sva lijepa.
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Kucni ljubimci Empty Re: Kucni ljubimci

Komentar  Mario Sun Jan 20, 2008 11:01 pm

Ja sam imao tigricu u 1 osnovne i nazalost je uginula kad sam bio 7 razred. bila je to fina ptica ali koja se nije dala puno gnjaviti. Uvijek je bila pustena da leta po kuci sto mnogima nije bilo jasno jer je kod mene sve bilo uvijek otvoreno a nikad nije pobjegla. cak mi je jedan dan doletjela necija papiga u kucu i ostala sa mojom par mjeseci. nakon toga je otisla kako je i dosla...
Mario
Mario
Admin

Broj komentara : 420
Age : 35
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-21

https://zeraja.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Kucni ljubimci Empty Re: Kucni ljubimci

Komentar  Emily Mon Jan 21, 2008 3:30 pm

Imam papigu tigricu vec nekih 6-7 godina, ne znam ni sama koliko tacno. Imam dvije kornjace, jednu sumsku tj. kopnenu (punih 11 godina Very Happy i koja trenutno spava zimski san) i drugu vodenu - crvenouhu... takodjer imam psa, avlijanera - klasicni bosanski mjesanac Laughing star malo vise od pola godine.
Emily
Emily
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 119
Age : 41
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-27

Na vrh Go down

Kucni ljubimci Empty Re: Kucni ljubimci

Komentar  Mario Mon Jan 21, 2008 6:00 pm

Sta je ovo ko da je drustvo kucnih ljubimace Very Happy svi imaju kamaru zivotnja lol... neka zivotnja one su pravi prijatelji. Nece te nikad iznevjeriti (sem kad obave neku radnju na vasem najdrazem dijelu namjestaja ili jos gore odjeci Laughing Laughing Laughing )
Mario
Mario
Admin

Broj komentara : 420
Age : 35
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-21

https://zeraja.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Kucni ljubimci Empty Re: Kucni ljubimci

Komentar  Emily Tue Jan 22, 2008 10:39 am

Hehe te radnje su neizbjezne kad imas ovakvu ekipu ljubimaca... al da se i to svesti na najmanji nivo, tako da u principu nije strasno alien

Slazem se da su nasi kucni ljubimci najbolji prijatelji koji te nikad nece iznevjeriti. Pored toga dokazano je naucno da npr. predenje macke u krilu dok je milujete snizava krvni pritisak i stres, a svi znamo koliko stres moze biti poguban za zdravlje.
Emily
Emily
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 119
Age : 41
Location : Zenica
Registration date : 2007-12-27

Na vrh Go down

Kucni ljubimci Empty Re: Kucni ljubimci

Komentar  Amra Wed Jan 23, 2008 4:01 am

Oduvijek sam voljela zivotinje i djeluju tako pozitivno na moje raspolozenje da nikad u zivotu nisam bila bez ljubimca.Pas je posebna prica,jednostavno prestane biti ljubimac i postane clan porodice,neko bez koga se tesko moze zamisliti svakodnevnica.U posljednje vrijeme zaokupljena sam pticama pjevicama i planiram raditi gnijezda u martu pa vidjecemo.Najljepse su mi kombinacije drugih vrsta ptica tzv.bastardi(planiram upariti muzjaka stiglica sa kanarinkom).Takva 2 bastarda vec imam i pjevaju tako glasno da ih cujem preko ceste dok sam vani i to sa 5 sprata:) Ljepota bastardiranja je sto cak ni u istom gnijezdu ne moraju biti svi isti ptići,zaista u tome uzivam.Kad bi svi voljeli zivotinje svijet bi bio puno ljepsi Smile
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Kucni ljubimci Empty Re: Kucni ljubimci

Komentar  Amra Thu Jan 31, 2008 6:40 pm

Kucni ljubimci Dsc00109editedic8

Evo mog stiglica,valjda se vidi.Nevjerovatno je pitom,jede iz ruke.
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Kucni ljubimci Empty Re: Kucni ljubimci

Komentar  Amra Thu Jan 31, 2008 6:42 pm

Kucni ljubimci Dsc00092yn7

A ovo je bastard tj.ptica od dvije razlicite vrste ptica.U ovom slucaju stiglica i kanarinke.
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Kucni ljubimci Empty Re: Kucni ljubimci

Komentar  Amra Thu Jan 31, 2008 6:45 pm

Kucni ljubimci Dsc00026nr9
A ovo je moj sareni kanarinac,inace misli da je pit bul pa ima ovako ljutu facu a uz to i ujeda king
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Kucni ljubimci Empty Re: Kucni ljubimci

Komentar  Amra Thu Jan 31, 2008 7:08 pm

Kucni ljubimci Dsc00180jx9

Nije moj ali posto je bosanski tornjak morala sam se slikati s njim.Strasan je.Necu vise zatrpavati stranicu slikama Smile
Amra
Amra
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 142
Registration date : 2007-12-26

Na vrh Go down

Kucni ljubimci Empty Re: Kucni ljubimci

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu